Výherci soutěže na Výstavě stanů 2017

VÝHERCI 11. KOLO - SLOSOVÁNÍ 15.8.

  • Zájezd pro 2 osoby na Maledivy: Viktor Chrobok, Praha 
  • 2x Let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v penzionu pro 1 osobu na 2 noci: Martin Košťál, Praha, Jiří Krištůfek, Vrané nad Vltavou 
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Marek Imlauf, Tuchoměřice 
  • 2x Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Alžběta Jakubcová, Praha, Ivana Šandová, Praha
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Karolína Mikovcová, Most, Jana Šilhavá, Praha
  • 5x skipas pro 2 osoby do areálu Špindlerův Mlýn: Radka Horáková, Praha, Petra Jaromišová, Mělník, Radim Baborovský, Mladá Boleslav, Ondřej Maršík, Praha, Ivo Steindl, Praha
  • 2 vstupenky do Aquapalace Praha: Jiří Laštovička, Praha
  • 11x vstupenka pro 2 osoby: Šárka Urbanová, Praha, Anna Telčerová, Rožnov pod Radhoštěm, Libor Kučera, Libiš, Roman Mayer, Bechyně, Marina Chernykh, Praha, Martin Žid, Březnice, Tomáš Zikmund, Praha, Dana Königsmarková, Milovice, Kateřina Škaroupková, Praha, Jana Tahalová, Libčice nad Vltavou, Libuše Smejkalová, Praha 

VÝHERCI 10. KOLO - SLOSOVÁNÍ 7.8.

  • Horské kolo KELLYS GATE 50: Tomáš Martinák, Řež
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Iva Dymáková, Praha 14
  • 2x Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Dalibor Zíta, Praha 5, Petra Šubrtová, Praha
  • Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer: Petr Knězů, Kralupy
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Marcela Pokorná, Plaňany, Jana Šedinová, Úholičky
  • 4x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn: Lukáš Korda, Praha, Michal Wágner, Praha 9, Iva Kulhanová, Praha 10, Lucie Bížová, Loučeň
  • 2x vstupenka pro dva do Aquapalace Praha: Miloš Pokorný, Praha, Petr Pokrupa, Praha
  • 12x vstupenka pro dva dle vlastního výběru: Markéta Dobiášová, Praha 8, Michal Zeman, Jablonec nad Nisou, Tereza Skříčiková, Praha, Ilona Šibíková, Liberec, Adéla Konvičková, Čáslav, Lukáš Habara, Krnov, Eva Presová, Praha 9, Martina Nečasová, Roudnice nad Labem, Pavel Špindler, Praha 9, Martina Skořepová, Praha, Milan Kroupa, Obořiště, Stefan Vajda, Praha

VÝHERCI 9. KOLO - SLOSOVÁNÍ 31.7.

  • Nafukovací loď Gumotex Pálava: Libor Dvořák, Čelákovice
  • Digitální komplakt OLYMPUS TG-870: Zdeněk Garlík, Srbice
  • Let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v penzionu pro 1 osobu na 2 noci: Michaela Kassaiová, Líbeznice
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Michaela Biskupová, Praha 5
  • 2x Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Dora Stamenova, Praha, Romana Hlavová, Praha 6
  • Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer: Oldřich Štěpán, Klecany
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Jan Fulín, Louňovice, Tereza Blahová, Tábor
  • 2x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn: Kateřina Pešková, Chotěboř, Hana Quittová, Praha 2
  • 2 vstupenky do Aquapalace Praha: Edita Strnadová, Praha
  • 13x vstupenka pro dva dle vlastního výběru na hudební festivaly, kina, divadla: Věkoslav Haleš, Teplice, Petr Radonský, Praha 9, Anatolii Deinexo, Praha, Eva Palánová, Bánov, Ondřej Saibic, Mělník, Jan Petr, Svémyslice, Otto Pokorný, Hradečno, Václav Henrych, Slaný, Lenka Vondrová, Praha 10, Tomáš Polák, Praha, Michal Holík, Ústí nad Labem, Kristýna Roškotová, Kladno, Pavel Kuchař, Praha

VÝHERCI 8. KOLO - SLOSOVÁNÍ 24.7.

  • Elektrokoloběžka Nitro scooters SCOUT 1100: Michaela Fousová, Praha,
  • Digitální komplakt OLYMPUS TG-870: Lenka Bukovanská, Praha,
  • Let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v penzionu pro 1 osobu na 2 noci: Kristína Švelová, Praha,
  • 2x Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Monika Tomková, Praha, Tomáš Lexmaul, Praha,
  • Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer: Viktória Homová, Praha,
  • 2x Vouchr v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Pavel Vokoun, Zlonice, Iva Maráková, Praha,
  • 3x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah: Michaela Tatková, Nalžovice, Tereza Ulurová, Praha, Josef Tůma, Kralupy nad Vltavou,
  • 2x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn: Eva Vogelová, Ústí nad Labem, Petra Šafková, Kladno,
  • 2 vstupenky do Aquapalace Praha: Tereza Hábová, Praha,
  • 11x vstupenka pro dva dle vlastního výběru na hudební festivaly, kina, divadla: Hana Lenhartová, Dobříš, Jana Kopecká, Turnov, Anna Zelbová, Praha, Petr Obraz, Praha, Veronika Perglerová, Stašov, Eva Balková, Praha, Pavel Vrtiška, Praha, Tomáš Trachta, Šestajovice, Petr Havel, Praha 10, David Šedivý, Vědomice, Ladislav Vančát, Praha 9

VÝHERCI 7. KOLO - SLOSOVÁNÍ 17.7.

  • Privátní let balónem pro 2 osoby, včetně ubytování v luxusním penzionu pro 2 osoby na 2 noci: Petr Vilímek, Nymburk
  • Digitální kompakt OLYMPUS TG-870: David Bečka, Velké Přílepy 
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Karel Soukup, Vlašim
  • Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Jan Dvořák, Praha 8
  • 2x Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer: Karolína Horníková, Roztoky, Martina Polánská, Praha 8 – Troja 
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: David Bareš, Plzeň, Ludmila Hawelková, Most 
  • 10x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah: Irena Mládková, Radimovice u Želče, Miroslav Fara, Praha 5, Ladislav Mrázek, Praha, Petra Školníková, Chlumec nad Cidlinou, Pavla Mazancová, Lhota - Vlasenice, Kateřina Majerová, Praha 5, David Mošna, Praha 10, Gabriela Slivanská, Hoštka, Daniel Fiala, Praha, Vít Zlatník, Vyškov
  • 2x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn: Lucie Kosičová, Ústí nad Labem, Lenka Šejbová, Praha
  • 2 vstupenky do Aquapalace Praha: Štefan Baláž, Mníšek pod Brdy 
  • 9x vstupenka pro dva dle vlastního výběru na hudební festivaly, kina, divadla: Bernadetta Melničáková, Děčín,Miroslav Šos, Praha, Michaela Soukupová, Josefov, Jana Koudeláková, Psáry, Ondřej Mládek, Tábor, Michal Čičo, Praha, Hana Novotná, Praha, Josef Frey, Chomutov, Kateřina Kokschová, Praha

VÝHERCI 6. KOLO - SLOSOVÁNÍ 10.7.

  • Elektronická peněženka s kreditem 10.000 Kč na vstupy do Aquapalace Praha: Jan Žežulka, Praha
  • Let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v luxusním penzionu pro 1 osobu na 2 noci: Libor Kuffa, Žatec
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Markéta Kaštalánová, Praha
  • Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Roman Škultéty, Praha
  • 2x Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer, na které se výherce naučí potřebné základy ovládání motorových lodí: Dagmar Hladíková, Mníšek pod Brdy, Viktor Augustin, Praha 9
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Tomáš Kupka, Přerov, Nikola Bártová, Praha
  • 10x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah: Pavel Pospíšil, Praha, Renata Levencová, Kladno, Dana Šlemendová, Písek, Veronika Surová, Praha, Erika Čeplová, Humpolec, Iveta Voňková, Líbeznice, Michal Szaffner, Praha 3, Petr Třetina, Buštěhrad, Pavel Nemergut, Praha, Jan Mareš, Praha
  • 2x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn: Jan Šrajer, Liberec, Michal Ryšavý, Praha 6
  • 5x vstupenka pro dva dle vlastního výběru na hudební festivaly, kina, divadla: Vlaďka Polidorová, Praha 5, Zdeňka Wunschová, Dobřichovice, Alžběta Šebánková, Nový Vestec, Markéta Smažíková, Hvozdnice, Praha - západ, Kristýna Štemberková, Praha

Výherci 5. kolo - slosování 3.7.

  • Týdenní plavba severem Holandska na lodi Harmony: Otakar Petrásek, Dobříš,
  • Elektronická peněženka s kreditem 5.000 Kč na vstupy do Aquapalace Praha: Pavel Říha, Praha,
  • Let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v luxusním penzionu pro 1 osobu na 2 noci: Aleš Láník, Praha,
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Edita Strusková, Praha,
  • Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Anna Panáčková Píbilová, Praha 6,
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Anna Červenková, Husinec, Hana Vurmová, Zaječov,
  • 10x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah: David Šandera, Praha, David Knaus, Praha, Martina Mikulová, Zvole, Jiří Trpkoš, Praha, Filip Jírů, Praha, Nela Greisslerová, Horní Moštěnice, Petr Kopeček, Praha, Michal Šesták, Praha, Miloš Trnka, Lysá nad Labem, Tomáš Forche, Svára,
  • 2x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn: Petr Vlček, Praha 6, Bořek Zelinka, Praha,
  • 11x vstupenka pro dva dle vlastního výběru na hudební festivaly, kina, divadla: Tomáš Rokos, Praha, Vlaďka Hlavničková, Vrané n. Vltavou, Tomáš Břeň, Jičín, Lešek Podhorský, Praha, Milan Vlach, Broumy, Petr Civin, Praha, Viktória Timková, Praha, Robert Sokol, Přívory, Radek Micka, Beroun, Alena Hamplová, Most, Daniel Marek, Praha

Výherci 4. kolo  - slosování 26.6.

  • Zimní dovolená pro 2 osoby na 4 dny (3 noci) v luxusním hotelu s polopenzí v regionu SCHLADMING-DACHSTEIN: Zuzana Zímová, Žebrák

  • Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer: Filip Košatka, Praha

  • Let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v luxusním penzionu pro 1 osobu na 2 noci: Jiří Veselý, Odolena Voda

  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Martina Ševčíková, Praha

  • Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Jan Šťastný, Praha

  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Marie Kárníková, Kutná Hora, Daniel Jaremič, Praha 10

  • 10x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah: Renata Liscová, Černěves, Hana Krchovová, Louňovice, Josef Poslt, Dobrovice, Magdalena Mezerová, Praha 9, Petr Staník, Velké Popovice, Vítězslava Patlejchová, Praha, Ivana Prokešová, Bruntál, Karel Janů, Kladno, Tomáš Večeře, Pustiměř, Rudolf Bank, Praha

  • 2x skipas pro dva do areálu Špindlerův Mlýn: Ludmila Budilová, Lovosice, Lucie Zemanová, Praha

  • 2x vstupenka pro dva do Aquapalace Praha: Pavel Múller, Praha, Jan Vakula, Praha

  • 4x vstupenka pro dva dle vlastního výběru na hudební festivaly, kina, divadla: Šárka Šímová, Praha 6, Michal Štastný, Prostějov, Aneta Kubátová, Praha, Hana Paterová, Kladno

Výherci 3. kolo  - slosování 19.6.

  • Let balónem nad Alpami: Petr Pechatý, Praha
  • Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer: Vlastimil Tkadleček, Praha
  • Digitální kompakt OLYMPUS TG-870: Ivan Heřmanský, Praha
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Petr Abrham, Praha
  • Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Marie Kňourková, Praha
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Marián Leško, Košice, Jakub Čejka, Kovářov
  • 10x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah: Ivan Pospíšil, Líbeznice, Ludmila Váchová, Dobříš, Jan Straka, Benátky nad Jizerou, Josef Koštejn, Kosořice, Radek Vašíček, Praha, Vojtěch Horník, Příbram, Michal Třešňák, Měšice, Ivana Čtyroká, Davle, Dana Kaftanová, Praha, Vladislav Štafaňák, Tursko
  • 6 x Vstupenka pro 2 osoby na hudební festivaly, kina, divadla dle vlastního výběru: K. Chmelíková, Praha, Jan Svoboda, Praha, Jan Budka, Praha, Jan Jurka, Brtnice, Martin Rigo, Lázně Toušeň, Monika Jeriová, Řež
  • Skipas pro 2 osoby do areálu Špindlerův Mlýn: Adéla Synková, Praha
  • 2 vstupenky do Aquapalace Praha: Kateřina Kolarová, Praha

Výherci 2. kolo  - slosování 12.6.

  • Let balónem pro 1 osobu vč. ubytování v luxusním penzionu pro 1 osobu na 2 noci: Lucie Krausová, Praha,
  • 4-hodinový pronájem lodě Explorer pro až 11 osob: Daniela Oliveau, Praha,
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Kateřina Flámová,
  • Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: Jana Drvotová, Praha,
  • Elektronická peněženka s kreditem 3.000 Kč na vstupy do Aquapalace Praha: Martina Drábková, Praha,
  • 2x Voucher v hodnotě 2.000 Kč na nákup knih: Michal Smetana, Praha, Petra Petržilková, Krupka,
  • 10x Týden neomezeného cestování po celé ČR vlaky Českých drah: Jan Steinberger, Městec Králové, Zuzana Kratochvílová, Praha 4, Alexandra Ábelová, Praha, Marek Bartoš, Praha, Zora Freiová, Praha, Martin Dukát, Všedobrovice, Matej Kormaník, Praha 6, Anna Janderová, Vysoký Chlumec, Hana Vondrašová, Praha, Vladimir Štrop, Praha,
  • 6 x Vstupenka pro 2 osoby na hudební festivaly, kina, divadla dle vlastního výběru: Petr Havlík, Lenka Žáková, Joachim Cheutin, Karel Hanzlík, Eva Moravová, Jana Vořechovská,
  • 2 x Skipas pro 2 osoby do areálu Špindlerův Mlýn: Anna Kubešová, Roudnice nad Labem, Michaela Hrabětová, Zbiro

Výherci 1. Kolo - slosování 5.6.

  • Let balónem pro 1 osobu, vč. ubytování v luxusním penzionu na 2 noci: Zuzana Petříčková, Praha,
  • Digitální kompakt OLYMPUS TG-870: Štěpán Vácha, Praha,
  • Cvičná plavba v centru Prahy na lodi Explorer: Martina Chrudimská, Praha,
  • Koloběžka Nitro scooters SCOUT KID: Petr Michalec, Divišov,
  • 2 vstupenky (hudební festivaly, kina, divadla) dle vlastního výběru: Eva Pelikánová, Chotěboř, Jan Češka, Praha, Pavla Skuhravá, Nová Paka, Ladislav Matkovský, Praha, Martin Nosek, Bratkovice, Petr Přívratský, Praha,
  • 2 skipasy do areálu Špindlerův Mlýn: Dita Šprlová, Štoky, Jiří Bečka, Hradec Králové, Půlroční jazykový kurz dle vlastního výběru: David Avrat, Praha,
  • 2 vstupenky do Aquapalace Praha: Markéta Vyšatová, Praha, Petr Kunstát, Šestajovice

Přehled cen a více informací o soutěži 

 

VYBRANÉ FOTOGRAFIE Z PŘEDÁVÁNÍ

Alžběta Jakubcová
Iva Dymáková
Jiří Krištůfek
Marek Imlauf
Martin Košťál
Tomáš Martinák
Viktor Chrobok
Upraveno: 18.9.2017

Navštivte nás

od 1. června
do 13. srpna 2017
PO - PÁ: 13-20 hod.
SO - NE: 10-20 hod.
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma