Výherci soutěže na Výstavě stanů 2018

Nákupem na v eshopu 4camping.cz a Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody se můžete zapojit do hry o skvělé ceny.

Stačí, když vyplníte anketní lístek, který dostanete společně s nákupem a máte trochu štěstí. Budeme losovat každý týden, celkem 11x.  Celkem vylosujeme 139 výherců. PŘEHLED CEN A VÍCE INFORMACÍ O SOUTĚŽI 

TIP: Pokud nakoupíte hned zkraje Výstavy, bude váš soutěžní lístek až v 11 losováních. Šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy, tedy více lístky v losování. 

VÝHERCI SOUTĚŽE 11. KOLO, SLOSOVÁNÍ 20.8

  • zájezd: To nejlepší z Vietnamu a Kambodži + Hongkong a Macao - Roman Hudziec, Korycany
  • digitální zrcadlovka CANON - Romana Charvátová, Praha
  • pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí, degustací vína a jízdou kočárem v Penzionu Hlušec (Beskydy, Severní Morava) - Pavel Teplý, Praha
  • pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí, bazénem se slanou vodou a wellness v Hotel garni Kolštejn (Jeseníky, Severní Morava) - Monika Kasová, Praha
  • pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí, wellness a masážemi v Penzionu Eden (Harrachov, Krkonoše) - Jakub Hladík, Praha
  • pobyt na 4 noci pro 2 osoby s wellness a polopenzí v Hotelu Dvořák (Tábor, Jižní Čechy) - Jiří Nedvěd, Praha
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Tomáš Vaňo, Liberec
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Dagmar Boháčová, Černošice
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Karla Sedlářová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla – Marcela Prachařová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla – Gabriela Suková, Nesvačily
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla – Martina Klimalová, Praha

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 10. KOLO, SLOSOVÁNÍ 13.8

  • kolo - František Rosberg, Praha
  • iPhone - Jaroslav Svoboda, Praha
  • kajak Sevylor Madison - Filip Gürtler, Beroun
  • gril Meva Master - Pavel Nečas, Hradec Králové
  • wellness pobyt na 2 noci pro 2 osoby se snídaní a 4chodovou degustační večeří s vínem ve špičkovém pětihvězdičkovém hotelu Retro Riverside (Karlovy Vary, Západní Čechy) - Jan Marek, Praha
  • pobyt na farmě na 3 noci pro 2 osoby s polopenzí a projížďkami na koních v Selském dvoře (Krušné hory, Severní Čechy) - Marcela Horáčková, Brno
  • pobyt na 3 noci pro 4-6 osob v apartmánech Horské chaty Švadlenka (Krkonoše, Severní Čechy) - Petra Kovářová, Liberec
  • pobyt na 3 noci pro 4 osoby s koupáním v jezírku, lukostřelbou a půjčením kol v apartmánu středověké tvrze - Usedlosti Gerstein (Vysočina) - Petr Tuček, Praha
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Lenka Šrumová, Kadaň
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Hana Fischerová, Ostrava
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Maroš Závodný, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Patricie Oupická, Teplice
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Petra Lidinská, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Michaela Hamplová, Černošice
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Dan Křepelka, Kolín

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 9. kolo, SLOSOVÁNÍ 6.8.

  • iPhone - Pavel Junek, Praha
  • Lenovo Yoga Tablet Pro - s projektorem - Michal Hendrich, Králův Dvůr
  • digitální zrcadlovka CANON - Lenka Prokešová, Praha
  • let horkovzdušným balónem pro 1 osobu - Filip Jiřina, Ostřetice
  • chladnička MEVA XC – 42G - Jan Modrý, Praha
  • trekové hole YATE TREKKER ANTISHOCK - Hynek Tesárek, Obory
  • wellness pobyt na 3 noci pro 2 osoby s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness centra v Penziónu Fontána (Bešeňová, Slovensko) - Jaroslav Michálek, Praha
  • rodinný pobyt na 3 dny pro až 4 osoby s polopenzí, kovbojskými zážitky a vstupem do stájí na Ranči Kostelany (Jižní Morava) - Alena Hlaváčová, Praha
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - David Saller, Jenštejn
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Vojtěch Nádraský, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Ivana Tomisová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Radek Joza, České Budějovice
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Ondřej Suchan, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Leona Kotrlová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Anna Ramzerová, Neratovice

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 8. KOLO, SLOSOVÁNÍ 30.7.

  • hodinky Suunto Spartan Ultra - Michaela Baná, Praha
  • Lenovo Yoga Tablet 3 10” - Markéta Portužáková, Kladno
  • let horkovzdušným balónem pro 1 osobu - Magdalena Šestáková, Roztoky u Prahy
  • pobyt na 3 noci pro 4 osoby s polopenzí a lahví vína v Hotelu Perla Jizery (Jizerské hory, Severní Čechy) - Michal Kadlec, Praha
  • pobyt na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v Penzionu Ve Srubu, vč. zapůjčení nordic walking holí a teplých nápojů po celou dobu pobytu zdarma (Orlické hory, Východní Čechy) - Andrea Zapletalová, Praha
  • pobyt na 3 noci pro 2 osoby s polopenzí v Penzionu Polka (Šumava, Jižní Čechy) - Jan Vávra, Brno
  • gril Meva Master - Pavel Navrátil, Praha
  • svítilna COLEMAN CPX 6, EASY HANGING LED LANTERN - Radek Schwarz, Praha
  • relaxační vzduchový vak YATE - Marie Laloučková, Říčany
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Denisa Šimanová, Bohdalín
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Roman Ulrich, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Lucie Pírková, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Kateřina Geigerová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Jana Staníková, Brtnice
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Kateřina Freiwaldová, Nové Město na Moravě

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 7. KOLO, SLOSOVÁNÍ 23.7.

  • iPhone - Eliška Hromířová, Praha
  • Lenovo Yoga Tablet 3 10” - Jan Bejda, Světice
  • koloběžka Yedoo City - Petr Žára, Praha
  • pobyt na 3 noci pro 2 osoby s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness centra v Hotelu Hviezdoslav (Poprad, Vysoké Tatry, Slovensko) - Pavel Raška, Praha
  • víkendový pobyt na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v Penzionu Reichova Vila (Valašské Meziříčí, Moravskoslezské Beskydy) - Radek Pospíšil, Olomouc
  • pobyt na 3 noci pro 2 osoby se snídaní, vstupem do bazénu a vířivky v Hotelu Adam (Špindlerův Mlýn, Krkonoše) - Pavlína Hlavová, Praha
  • pobyt na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v apartmánech Hotelu Knížecí cesta (Lipno, Jižní Čechy) - Jaroslav Šrámek, Praha
  • fotobatoh LOWEPRO Primus AW - Michal Trojan, Praha
  • multitool Leatherman Wingman - Jiří Procházka, Praha
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Iva Hospůdková, Děčín
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Jana Tahalová, Libčice nad Vltavou
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Lenka Babková, Beroun
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Marcela Litovová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Jan Hřebec, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Táňa Dušáková, Ústí nad Labem

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 6. KOLO, SLOSOVÁNÍ 16.7.

  • zájezd: Cejlon - tropický ráj zvířat - Václav Krupička, Praha
  • digitální zrcadlovka CANON - Jaroslav Sedlák, Praha
  • gril Meva Master - Jana Mašková, Olomouc
  • kajak Gumotex Helios 1 - Lukáš Bačkovský, Jeníkov
  • pobyt na 2 noci pro 2 osoby se snídaní v Penzionu U Přehrady (Horní Bečva, Beskydy) - Martina Kizová, Ostrava
  • pobyt na 3 noci pro 2 osoby s polopenzí a volným vstupem do fitness, využitím stolního tenisu a biliáru v Hotelu Na Jezeře (Lipno, Jižní Čechy) - Pavel Mareš, Praha
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Jan Kocourek, Velká Jesenice
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Valérie Kvasnicová, Příbram
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - David Pech, Rakovník
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Petra Hnatková, Mirošov
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Klára Myslivcová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Petr Maršík, Kolín

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 5. KOLO, SLOSOVÁNÍ 9.7.

Privátní let horkovzdušným balónem pro 2 osoby - Kamila Kýhosová, Dobřichovice

  • Lenovo Yoga Tablet 10” - Šárka Kindlová, Praha,
  • Pobyt na 4 noci pro 2 osoby, vč. snídaně v Penzionu U Palečků (Železné hory, Východní Čechy) - Vojtěch Veselý, Praha
  • Pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí, neomezeným vstupem do posilovny a vyhřívaného bazénu v Hotelu Podlesí (Ždárské vrchy, Vysočina) - Jana Hrubá, Praha
  • Prodloužený víkend (čtvrtek - neděle) pro 2 osoby v plně vybaveném apartmánu ve vinařské vesnici Sedlec u Mikulova na jižní Moravě. Balíček zahrnuje ranní kávu s pečivem, degustaci vína ve sklípku, zapůjčení koloběžek a nordic walking holí vč. lekce s instruktorem zaměřené na správnou techniku koloběhu/chůze - Martina Palková, Králův Dvůr,
  • Pobyt na 3 noci pro 2 osoby s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness v Hotelu Říčky (Orlické hory, Východní Čechy) - Jiří Prchal, Praha
  • gril Meva Master - Pavel Říha, Praha
  • lukostřelecký set YATE - Jiří Tauš, Kuřim
  • relaxační vzduchový vak YATE - Tatiana Zákutná, Praha
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Jiří Vacíř, Tehovec
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Petr Kronika, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Ivana Vomelová, Dolní Kralovice
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Anna Hennelová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Alena Hříbalová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Radek Merta, Vysoké Mýto

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 4. KOLO, SLOSOVÁNÍ 2.7.

  • iPhone - Renata Košová, Veltrusy
  • digitální zrcadlovka CANON - Kateřina Veverková, Horní Beřkovice
  • let horkovzdušným balónem pro 1 osobu - Daniel Stojan, Statenice
  • 4 noci pro 2 osoby s polopenzí v Hotelu Schwaigerhof (Schladming, Rakousko) - Petr Hložánek, Praha
  • Romantika v zámeckém hotelu Sychrov, pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí a lahví vína - Eva Fialová, Praha
  • 3 noci pro 2 osoby v Hotelu Růže (Český Krumlov) - Jan Mareček, Praha
  • 3 noci pro 2 osoby v Hotelu Jánošík s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness centra (Liptovský Mikuláš, Slovensko) - Monika Adamčíková, Praha
  • fotobatoh LOWEPRO Primus AW - Patrik Lička, Hradec Králové
  • gril Meva Master - Lukáš Kopecký, Praha
  • 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Martin Ometák, Turnov
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Eliška Mallyová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Karolína Röschová, Praha
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Tamara Zlatušková, Třešť
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Jiří Vaníček, Rohozec
  • 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Martin Hrtánek, Praha

 

VÝHERCI SOUTĚŽE 3. KOLO, SLOSOVÁNÍ 25.6.

  1. hodinky Suunto Spartan Ultra - Tomáš Piller, Roudnice nad Labem
  2. Lenovo Yoga Tablet 10” - Ivo Tabáček, Velká Dobrá
  3. pobyt na 4 noci pro 2 osoby s wellness a polopenzí v Hotelu Dvořák (Tábor) - Jiří Čejka, Praha
  4. víkendový pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí v Hotelu Star ve Skiareálu Klínovec (Loučná pod Klínovcem, Krušné hory) - Hedvika Juricová, Nové Město pod Smrkem
  5. pobyt na 2 noci pro 4 osoby s polopenzí a wellness v Hotelu Lesana (Špindlerův Mlýn, Krkonoše) - Martina Vymětalová, Praha
  6. pobyt na 2 noci pro 2 osoby ve Ville Gap (Český Krumlov) - Pavel Pšenička, Praha
  7. koloběžka Yedoo Wzoom - Martin Csóka, Milovice
  8. gril Meva Master - Vasyl Sidor, Praha
  9. multitool Leatherman Wingman - Roman Večeřa, Praha
  10. 4x skipas do Skiareálu Špindlerův Mlýn - Jan Gengela, Mnichovo Hradiště
  11. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Lukáš Ullmann, Litvínov
  12. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Tomáš Bolard, Praha
  13. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Jiří Domas, Praha
  14. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Marie Reibenspiesová, Domažlice
  15. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Zuzana Stočesová, Praha

 

Výherci soutěže 2. kolo, slosování 18.6.

  1. kajak Sevylor Madison - Nikola Egidová, Husinec - Řež
  2. digitální zrcadlovka CANON - Ladislav Glück, Praha
  3. let horkovzdušným balónem pro 1 osobu - Peter Bujna, Praha
  4. víkendový pobyt na 2 noci pro 2 osoby ve SkiResort hotelu OMNIA (Janské Lázně, Krkonoše) vč. snídaně, 4 skipasů a vstupu do tenisové haly a do wellness (bazén s vířivkou, sauna) - Jarmila Maczáková, Libušín
  5. pobyt na 3 noci pro 2 osoby v Resortu Relax (Černá v Pošumaví, Šumava) s polopenzí, vstupem do nového wellness a s vlastní plaží - Jiří Soukup, Praha
  6. wellness pobyt s polopenzí a konzumací vína na 2 noci pro 2 osoby v Penzionu U Tří Jasanů (Nový Šaldorf, Znojemsko) - Radek Tichý, Praha
  7. gril Meva Master - Pavla Bečvářová, Praha
  8. solární panel Goal Zero Nomad 13 - Alena Čermáková, Praha
  9. 4 skipasy do Skiareálu Špindlerům Mlýn - Zdeněk Mundl, Plzeň
  10. 4 skipasy do Skiareálu Špindlerům Mlýn - Jiří Rohovský, Sedlejov
  11. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Sylvie Syrová, Praha
  12. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Karel Albert, Louny
  13. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Radek Nekvasil, Mělník
  14. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Tomáš Kalivoda, Bělá pod Bezdězem
  15. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Vladimír Daněček, Praha

 

Výherci soutěže 1. kolo, slosování 11.6.

  1. raft Gumotex Colorado 360 - Václav Sukdolák, Velim
  2. iPhone - Helena Zámečníková, Strání
  3. tablet Lenovo Yoga Tab 3 10,1" - Adam Skočdopole, Liberec
  4. let horkovzdušným balónem pro 1 osobu - Miroslav Pelant, Praha
  5. pobyt pro 2 osoby na 2 noci včetně snídaně v Hotelu Dvorana Karlovy Vary, balíček zahrnuje 90 minut v parní nebo finské sauně, návštěvu luxusního kinosálu na 2 hodiny s výběrem filmů a 2 hodiny v pánském klubu s možností hrát poker, billiard nebo elektronické šipky - Jiří Uchytil, Praha
  6. víkendový pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí v Hotelu Star ve Skiareálu Klínovec (Loučná pod Klínovcem, Krušné hory) - Andrea Brodeková, Praha
  7. odrážedlo Yedoo - Ilona Černá, Starý Kolín
  8. multitool Leatherman Wingman - Martina Jelínková, Praha
  9. 4 skipasy do Skiareálu Špindlerům Mlýn - Lenka Potzová, Praha
  10. 4 skipasy do Skiareálu Špindlerům Mlýn - Jana Vaněčková, Praha
  11. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Gerlinda Pejčeva, Praha
  12. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Petr Lokvenc, Praha
  13. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Martin Fingerhut, Mladá Boleslav
  14. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Olga Holmanová, Praha
  15. 2 vstupenky dle vlastního výběru na hudební festivaly, koncerty, do kina nebo divadla - Vlasta Sofková, Ústí nad Labem

 

Fotogalerie výherců

36200175_10212580616893831_4184639120993157120_n
36248265_10212580613493746_7620687711698944000_n
39453458_2108780052709675_563273901329612800_n
39467160_223678221648041_5283905982877925376_n
Adam Skočdopole
Andrea Brodeková
Daniel Stojan
Eliška Hromířová
František Rosberg, Praha
Hedvika Juricová
Hynek Tesárek
IMG_20180616_114105ddd
IMG_20180622_142352
IMG_20180622_151448
IMG_20180627_161716
IMG_20180818_105430
Jan Bejda
Kamila Kýhosová
Kateřina Veverková
Marie Laloučková
Markéta Portužáková
Martin Csóka
Martina Palková
Miroslav Pelant
Petr Chvíla (převzal za Helenu Zámečníkovou)
Petr Žára
Radek Schwarz
Renata Košová
Šárka Kindlová
Václav Sukdolák
Upraveno: 20.8.2018

Navštivte nás

od 1. června
do 19. srpna 2018
PO - PÁ: 13-20 hod.
SO - NE: 10-20 hod.
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Dokempu.cz - online průvodce kempy

Pořádá

4camping.cz - vybavení do přírody