Výprodej vystavených stanů!

Stejně jako každý rok vyprodáváme na konci Výstavy stanů 2019 všechny vystavené stany se slevou 50 % a více!

Postup je jednoduchý. Od 21.8. můžete rezervovat vybraný stan jeho zaplacením na pokladně. Následně si jej budete moci s paragonem osobně vyzvednout v neděli 25. srpna. Balit a odnášet stany bude možné od 10 do 16 hodin, a to vždy s asistencí personálu.

Pokud nemáte zájem o vystavené vzorky, příp. jsou již prodány, stále je možné na příslušném stánku zakoupit veškeré stany nové, nerozbalené. I ty jsou až do konce výstavy za výrazně zvýhodněnou cenu.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE KE SLEVÁM STANŮ

Na vystavené stany se vztahuje plná dvouletá záruka, vyjma závad vzniklých vystavováním. Na tyto závady bude zákazník upozorněn a sám má možnost si stan před koupí a při balení důkladně zkontrolovat.

Z toho důvodu lze rezervovat stan pouze osobně na Výstavišti, nikoliv po internetu.

Stany se slevou lze vyzvednout jen v neděli mezi 10. a 16. hodinou. Pokud si do té doby zákazník stan nevyzvedne, nabídnou se stany mezi 16. a 20. hodinou dalším zájemcům! Zaplacená částka se v tomto případě nevrací.

V sobotu 24.8. spouštíme výprodej vystavených vzorků i z dalších kategorií - zejména spacáky, karimatky a kempingový nábytek. Další informace zde.

 

 

Pozn. Slevy 50 % a více se vztahují na všechny vystavené stany kromě značky NORDISK.

Navštivte nás

od 31. května
do 25. srpna 2019
PO - PÁ: 13-20 hod.
SO - NE: 10-20 hod.
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Dokempu.cz - online průvodce kempy

Pořádá

4camping.cz - vybavení do přírody