7.6. - 31.7.2022
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma

Proč přijít na Výstavu stanů?

Zpět ke kořenům

Nový formát se 3 pilíři

Dokázali jsme nemožné! Po roce opět otevíráme brány. Symbolicky se se znovozrozenou Výstavou stanů vracíme ke kořenům - tak jako před lety hrají prim stany, spacáky a karimatky. Ostatní sortiment naleznete na našem e-shopu 4camping.cz. Objednejte si ho k vyzkoušení na výdejně na Výstavě stanů.

Největší nabídka

Evropský unikát

Největší akce svého druhu se 180 vystavenými stany, 350 spacáky a 300 karimatkami pod jednou střechou. Šetřete čas i peníze. U nás najdete, vyzkoušíte, porovnáte a vyberete stan, karimatku i spacák kamkoliv a na cokoliv.

Poradíme vám

Pomůžeme s výběrem

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Umíme naslouchat a chápeme vaše potřeby. Obraťte se na náš odborný personál v zelených tričkách. My vám ochotně poradíme a pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení. Před návštěvou můžete také získat spoustu skvělých tipů a rad z poradny 4camping.cz.

 

Novinky

Výstava stanů 2022

Výstava stanů bude! Připravujeme pro Vás nový koncept Výstavu stanů. Akce proběhne 7.6. - 31.7. 2022 v PVA Expo Letňany. Podrobnosti odhalíme později. :-)

Výstava stanů a vybavení do přírody 2021 předčasně skončila

Pátek 2. 7. 2021 se zapsal do historie Výstavy stanů a vybavení do přírody černým písmem. Veškeré vybavení i zboží zničil požár, který v hale vypukl v časných ranních hodinách.

Výstava stanů 2021 byla UZAVŘENA z důvodu požáru

V pátek 1.7.2021 v ranních hodinách došlo k požáru výstavní haly 1, ve které probíhala naše Výstava.

Značky, které u nás najdete

4camping.cz - vybavení do přírody

Výstavu stanů a vybavení do přírody pořádá eshop 4camping.cz s největší nabídkou vybavení pro kempování, turistiku a volný čas. Pokud to máte na Výstaviště daleko, veškeré zde vystavené zboží nakoupíte i na eshopu www.4camping.cz.

  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis veškerého zboží zakoupeného na Výstavě.
  • Objednejte si na www.4camping.cz a zboží si zdarma vyzvedněte / vyzkoušejte i na Výstavě.
4Camping.cz
4camping.cz - vybavení do přírody

Navštivte nás

7.6. - 31.7.2022
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma