Losovat se bude každý z 12 týdnů, kdy akce trvá. Poprvé to bude 5.6. a pak každé následující pondělí. Celkem vylosujeme 60 výherců, pět týdně.
TIP: Pokud nakoupíte hned zkraje Výstavy, bude váš soutěžní lístek až ve 12 losováních. Šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy, tedy více lístky v losování.
Díky nám si dva z vás užijí parádní dovolenou na Korsice, ale máme pro vás i deset pobytů v Krkonoších, Beskydech, na Šumavě nebo v Jizerkách. Budeme hrát o víkendové pronájmy karavanů nebo obytných aut, skipasy na lyžovačku v zimě 2023 / 2024, vouchery na nákup knih, lety balónem nebo prémiové outdoorové produkty od značek Dynafit, Salewa, Ledlenser, Leatherman, Goal Zero, Lifesaver nebo Wiley X. Nebude chybět ani parádní horské kolo Kross, špičkový skialpový set Salomon, koloběžky Yedoo, grily nebo digitální fotoaparáty Sony stvořené pro vlogování.
Největší akce svého druhu se 160 vystavenými stany, 350 spacáky, 300 karimatkami, 500 batohy a 300 modely kempingového nábytku pod jednou střechou. Šetřete čas i peníze. U nás najdete, vyzkoušíte, porovnáte a vyberete stan, karimatku, spacák i batoh kamkoliv a na cokoliv.
Pro letošní rok jsme nabídku na Výstavě stanů rozšířili o batohy na turistiku, kolo i do města a širokou paletu křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového nábytku. Nově vás čeká také velký outlet obuvi na turistiku a volný čas s garantovanou slevou minimálně 30 % z DMOC.
Zákazník vždy na prvním místě. Nasloucháme, chápeme vaše potřeby. Obraťte se na náš odborný personál v zelených tričkách. My vám ochotně poradíme a pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího vybavení. Před návštěvou můžete také získat spoustu skvělých tipů a rad v poradně.
Další slevy na www.4camping.cz/akce.