Soutěž o ceny za půl milionu

Také letos pro vás připravujeme soutěž o skvělé ceny, do které se můžete zapojit nákupem na Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody. Stačí vyplnit on-line anketní lístek buď přímo na Výstavě nebo v klidu z domova na www.vystavastanu.cz/soutez a mít trochu štěstí.

Losovat se bude každý z 12 týdnů, kdy akce trvá. Poprvé to bude 5.6. a pak každé následující pondělí. Celkem vylosujeme 60 výherců, pět týdně.

TIP: Pokud nakoupíte hned zkraje Výstavy, bude váš soutěžní lístek až ve 12 losováních. Šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy, tedy více lístky v losování.

Na co se můžete těšit?

Díky nám si dva z vás užijí parádní dovolenou na Korsice, ale máme pro vás i deset pobytů v Krkonoších, Beskydech, na Šumavě nebo v Jizerkách. Budeme hrát o víkendové pronájmy karavanů nebo obytných aut, skipasy na lyžovačku v zimě 2023 / 2024, vouchery na nákup knih, lety balónem nebo prémiové outdoorové produkty od značek Dynafit, Salewa, Ledlenser, Leatherman, Goal Zero, Lifesaver nebo Wiley X. Nebude chybět ani parádní horské kolo Kross, špičkový skialpový set Salomon, koloběžky Yedoo, grily nebo digitální fotoaparáty Sony stvořené pro vlogování.

Více informací o soutěži a podrobný přehled všech cen najdete zde.

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma