Výprodej vystavených stanů!

Stejně jako každý rok vyprodáváme na konci Výstavy stanů 2020 všechny vystavené stany se slevou 50 % a více!

Postup je jednoduchý. Od středy 12.8. můžete rezervovat vybraný stan jeho zaplacením na pokladně. Následně si jej budete moci s paragonem osobně vyzvednout v neděli 16. srpna. Balit a odnášet stany bude možné od 10 do 16 hodin, a to vždy s asistencí personálu.

Pokud nemáte zájem o vystavené vzorky, příp. jsou již prodány, stále je možné na příslušném stánku zakoupit veškeré stany nové, nerozbalené. I ty jsou až do konce výstavy za výrazně zvýhodněnou cenu.

V sobotu 15.8. spouštíme výprodej vystavených vzorků i z dalších kategorií - zejména spacáky, karimatky a kempingový nábytek. Podrobné informace zde.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K VÝPRODEJI STANŮ

Na vystavené stany se vztahuje plná dvouletá záruka, vyjma závad vzniklých vystavováním. Na tyto závady bude zákazník upozorněn a sám má možnost si stan před koupí a při balení důkladně zkontrolovat. Z toho důvodu lze rezervovat stan pouze osobně na Výstavišti, nikoliv po internetu.

Stany se slevou lze vyzvednout jen v neděli 16.8. mezi 10. a 16. hodinou. Pokud si během této doby zákazník stan nevyzvedne, nabídnou se stany mezi 16. a 21. hodinou dalším zájemcům! Zaplacená částka se v tomto případě nevrací.

 

Pozn. Slevy 50 % a více se vztahují na všechny vystavené stany kromě značky NORDISK. Na stany, které se i jako nové prodávají se slevou nad 50 %, platí dodatečená sleva minimálně 10 %.

Navštivte nás

od 28. května
do 22. srpna 2021
PO - PÁ: 13-21 hod.
SO - NE: 10-20 hod.
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Dokempu.cz - online průvodce kempy

Pořádá

4camping.cz - vybavení do přírody