Brigáda na měsíc, dva nebo celé prázdniny?

Výstavu stanů tvoří z velké části skvělá parta lidí, která na ní pracuje. Hledáš zajímavou letní brigádu? Tak právě pro tebe jsme tento článek připravili.

Koho hledáme?

 • Nadšence - super lidi, co zapadnou do našeho kolektivu a společně s ostřílenějšími kolegy zvládnou sjíždět vlnu nadšení, kterou Výstava stanů rozhodně je.
 • Spolehlivé kolegy - tkaničky si zavazuješ už pěknou řádku let sám/a a tvoje slovo platí? Umíš se postavit výzvám čelem a když se něco pokazí, tak přijdeš i s řešením? Lidi kolem tebe ví, že se na tebe můžou spolehnout?
 • Komunikativní parťáky - kromě doplňování zboží a nošení věcí potřebujeme lidi, kteří se nebojí zeptat, jestli můžou nějak pomoci. Nejde o žádný nátlak, ale dobrou službu a pomoc lidem s výběrem vybavení za aktivitami, které ti zákazníci miluji.

Zájem o outdoor je super bonus pro nás i pro tebe, ale určitě není podmínkou.

Odborníka z tebe uděláme my.

Jak probíhá pohovor?

Žádné korporátní nesmysly u nás nečekej. Na pohovoru se budeš bavit přímo s lidmi, se kterými budeš pracovat.

Průběh pohovoru:

 1. Základní informace
  Dozvíš se nejen jak vypadá jeden takový den na Výstavě stanů, ale i jak se plánují směny nebo jak to bude s tvojí odměnou.
   
 2. Představ se nám
  Co tě baví a proč bys chtěl pracovat právě na Výstavě stanů. Máš zde prostor nám ukázat své komunikační dovednosti a zájem o věc.
   
 3. Prostor na otázky
  Zajímá tě ještě něco dalšího? Na nic si nehrajeme a můžeš se otevřeně zeptat úplně na cokoliv.
   
 4. Vyhodnocení pohovoru
  Tak jo? Jdeme do toho? Pokud si plácneme, tak si rovnou domluvíme i termín podpisu smlouvy.

Nejčastější otázky

Jak se plánuje docházka?
Plánování probíhá 14 dní dopředu, podle tvých možností. Není problém na týden nebo dva zmizet, pokud se domluvíš s delším předstihem.

Jak se určuje výše ohodnocení?
Jak se dozvíš, jestli dostaneš 140 nebo 170 Kč/hod? Podle toho jak velké sousto zodpovědnosti zvládneš. Máme i variabilní složku - podle toho jak zvládáš prodávat ty ale i celý tým. Vždy je ale minimálně 140 Kč na hod. Peníze si opravdu můžeš vybírat prakticky každý den. Jak je to s benefity? Prostě si vyber cokoli co máme na skladě a dostaneš obratem info za kolik to můžeš mít. Slevy oproti prodejním cenám jsou většinou 10-40%. Zvlášť na nezlevněném zboží ten rozdíl rozhodně poznáš.

Jak se na Výstavu dostanu?
Výstava stanů probíhá v PVA Letňany hned vedle konečné stanice metra C, ale můžeš k nám jezdit autem nebo třeba na kole. Parkování pro auta i kola máme.

 

 

>>Další vypsané pozice<<

 

inzeratsaf
inzeratuhrois
inzeratusie
inzercestavbaaa
vs
Upraveno: 30.4.2024

Navštivte nás

31.5. - 25.8.2024
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma