Pro návštěvníky

Výstava stanů a vybavení do přírody 2023 skončila. Těšíme se na vás zase napřesrok. Všechno vybavení z Výstavy a ještě mnohem víc najdete na 4camping.cz

Od 31. 5. do 20. 8. 2023 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech v pořadí již 26. Výstava stanů. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků. Vstup a parkování jsou ZDARMA.

Největší akce svého druhu ve střední Evropě se oproti loňsku představuje v rozšířeném formátu s nejširší nabídkou stanů, spacáků, karimatek a nově také batohů a kempingového nábytku. 2 roky po požáru, při kterém lehla popelem výstavní hala včetně turistického a kempingového vybavení v ní vystaveného, se můžete těšit na spoustu produktových novinek, výstavní slevy i oblíbenou soutěž o atraktivní ceny.

Rok 22 ve znamení "návratu ke kořenům"

Loňský ročník Výstavy stanů můžeme s odstupem bez nadsázky hodnotit jako úspěšný a zároveň si zaslouží i přízvisko přelomový. Během jeho příprav jsme byli postaveni před několik těžkých rozhodnutí, která měla jediný společný cíl, zajistit životaschopnost akce, zdevastované požárem rok předtím.

“Hledala se adekvátní náhrada za původní prostory i funkční formát. Nakonec jsme akci oproti předchozím ročníkům pozměnili a vrátili se zpět k osvědčenému formátu postavenému na 3 pilířích (stanech, spacácích a karimatkách). Jsme rádi, že se naše opatření ukázala jako funkční a my tak můžeme i letos přinést radost všem milovníkům kempování, outdooru a venkovních sportů a aktivit." uzavírá povídání o Výstavě stanů 2022 tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška.

Rozšíření osvědčeného formátu

Produktová skladba doznala výrazných změn. Nově na vás na ploše bezmála 5000 m2, kromě 160 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce, 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobného počtu karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích, čeká také na 500 modelů batohů na turistiku, kolo i do města a více než 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového nábytku. To vše od více než 60 značek z celého světa.

Na Výstavě stanů naleznete nově také velký outlet obuvi na turistiku a volný čas s garantovanou slevou minimálně 30 % z DMOC.

Ostatní vybavení a oblečení se nám letos do haly bohužel nevešlo. Můžete si ho ale na Výstavu stanů objednat z e-shopu 4camping.cz, který Výstavu pořádá, a následně si ho na zdejší výdejně vyzkoušet a zakoupit.

Termín

31. 5.-20. 8. 2023

Otevírací doba

PO-NE: 10:00 - 20:00

Otevřeno i během státních svátků 5.-6. 7.!

Kontakt

tel: +420 214 214 701  PO-ČT: 8:00 – 17:30, PÁ: 8:00 – 16:30

email: objednavky@4camping.cz

odpovědný vedoucí: Zdeněk Batěk

Místo konání

Výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany

Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

GPS: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E

Parkování

Pro návštěvníky Výstavy stanů je parkování v areálu výstaviště ZDARMA.

MHD - metro, bus

Nejpohodlnější doprava do areálu PVA je linkou metra C do stanice Letňany. Pokud jedete autobusem, využijte zastávky Výstaviště Letňany nebo Letňany

Vstupné

Vstup na akci je po celou dobu trvání ZDARMA.

Platba kartou

Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.

V případě potřeby je přímo v areálu bankomat pro výběr hotovosti.

Vstup se psem

Vstup se psem na vodítku a s košíkem povolen.

Možnost stravování

Nápojové automaty a automaty na jídlo jsou umístěny u vstupu na Výstavu stanů.

Reklamace zboží a servis stanů

O záruční servis výrobků zakoupených na Výstavě stanů se stará pořadatel Výstavy stanů obchod 4camping.cz a jeho kamenné pobočky v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci, Bratislavě a Žilině. 

Jak reklamovat zboží se dočtete tady.

V průběhu Výstavy můžete využít také servis stanů na výstavišti v Letňanech.

Provozní a návštěvní řád

Výstava stanů se řídí provozním a návštěvním řádem, který je k nahlédnutí ZDE.


 

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma