Na výlet, dovolenou i na sport nakoupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody!

Zveme vás na tradiční akci, která nabízí nejširší nabídku outdoorového, turistického a kempingového vybavení na jednom místě.

Jsme nadšení, jelikož i přes celosvětově složitou situaci, vám můžeme oznámit, že i letos od 28. 5. do 22. 8. 2021 proběhne v areálu PVA EXPO Praha Letňany už 24. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody.

Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz, absolutní vítěz prestižní ankety ShopRoku 2020 v kategorii Cena kvality.

Na již tradiční akci v pražských Letňanech se letos představí 310 outdoorových značek toho nejlepšího, co je v současné době na trhu outdoorového zboží. Těšit se můžete třeba na tyto tuzemské i zahraniční značky Adidas, Black Diamond, Boll,Coleman, Columbia, Deuter, Direct Alpine, Fjällräven, GSI, Garmont, Gregory, Goal Zero, Hannah, Hanwag, Highpoint, Husky, Icebreaker, Keen, Kilpi, Klymit, La Sportiva, Leatherman, Leki, Loap, Lowa, Mammut, Meindl, Merrell, Mountain Equipment, MSR, Northfinder, Ocun, Ortovox, Osprey, Outwell, Pinguin, Petzl, Primus, Regatta, Robens, Salewa, Salomon, Scarpa, Singing Rock, Sir Joseph, The North Face, Therm-a-rest, Thule, Under Armour, Warmpeace a plno dalších.

Nabídka zahrnuje kromě více než 320 postavených stanů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 380 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i vybavení pro lezce, vodáky, cyklisty, běžce a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Milovníky běhu jistě potěší rozšíření nabídky o boty značek Hoka One One, Altra, New Balance, Mizuno, On a Under Armour. Mezi novinky v turistické obuvi se řadí značky Dolomite a Jack Wolfskin.

Pro cyklisty budou k dispozici nové modely helem značek POC a MET. Nově dostane své místo kategorie bikepackingu zastoupená značkami Ortlieb, Vaude, Tubus, Acepack.

Sekce lezení se rozroste o značky DMM, Edelrid, Metolius, Skylotec, nabídku lan rozšířujeme o značku Tendon a lezečky Ocún, La Sportiva doplní Triop, Evolv, Tenya a Black Diamond. Díky tomuto rozšíření bude mít lezení na Výstavě stanů nejširší nabídku v ČR.

Kategorie oblečení nově představí dětskou značku Unuo a  výrazně rozšířený sortiment značky Montane.

Obsáhlou nabídku turistických holí Leki, Fizan, Black Diamond, Pinguin doplňuje značka Vipole.

Hlavní výhodou akce však není jen šíře sortimentu, ale také unikátní možnost si drtivou většinu všech stanů, spacáků, karimatek, bot, nábytku i dalšího vybavení prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Pečlivě vyškolený odborný personál bude po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.

I letos na návštěvníky čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o 1 milion Kč, kdy budou každý den losováni zákazníci, kteří budou mít celý nákup zdarma.

Samozřejmě se budeme také řídit všemi platnými bezpečnostními předpisy a nařízeními dle aktuální situace, v mnoha případech jdeme dokonce v zájmu ochrany vás i našich zaměstnanců nad rámec toho, co je vyžadováno. Chceme totiž, abyste se u nás cítili bezpečně.

Parkování i vstupné jsou každoročně zdarma. Těšíme se na vás každý den od 28. 5. do 22. 8. 2021 v PVA EXPO v pražských Letňanech!

Slevové kupony

Získejte 12 slevových kuponů na nákup stanů, spacáků, karimatek, outdoorového oblečení a dalšího vybavení do přírody na Výstavě stanů! Zadejte email a obratem Vám zašleme kupony k vytisknutí. Slevy platí i na již zlevněné produkty. Slevu uplatníte odevzdáním u pokladny.

 

Odesláním souhlasíte se zasíláním akcí, slev a novinek 4camping.cz

1
10
11
13
14
15
16
17
18
19
21
3
4
5
6
7
8
9
Upraveno: 12.5.2021

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma