Nové značky na Výstavě stanů 2017

Každý rok přinášíme vůbec největší nabídku turistického a outdoorového vybavení na českém trhu. Nejinak tomu bude letos. Navíc se nám podařilo zajistit mnoho zajímavých novinek, a tak na jednom místě najdete prakticky vše, co nasvou dovolenou, výlety a expedice potřebujete.

Zde je výčet novinek, na které se můžete těšit:

STANY, SPACÁKY, KARIMATKY

V nabídce máme 534 modelů stanů od 22 značek a dokonce 631 modelů spacáků od 25 značek, více nikde jinde nenajdete. Přesto i letos přinášíme několik novinek. Těšit se můžete na špičkové stany ze Skotska Force Ten, přinášíme také stany značky Marmot, u které jsme doposud měli jen spacáky a oblečení, žďáráky Pieps, špičkové péřové spacáky Cumulus, stany, spacáky a karimatky Rock Empire a také zcela novou značku ZULU outdoor, která má velmi příznivou cenu, ale kvalitativně je posazena mnohem výše a řadí se spíše do střední třídy.

OBLEČENÍ

Z eshopu 4camping.cz znáte špičkovou slovenskou značku Northfinder, teď ji budete mít možnost vyzkoušet a koupit i na Výstavě. Doplní ji neméně skvělá, česká značka Kilpi, osvědčené boty HI-TEC a Martes letos doplníme i o oblečení stejných značek a těšit se můžete i na značku Aquawave, kde představíme plavky (ale i plážové vybavení a sportovní vybavení k vodě).

BOTY

Loni jsme přišli s batohy Mammut a protože vzbudily velký zájem, letos přidáváme i boty této ikonické značky. Těšit se můžete ale i na další špičkové značky, třeba německý Hanwag nebo francouzskou Lafumu. A pokud někdo pamatuje skvělé kožené trekkingové boty Planika, tak vězte, že se tato značka úspěšně vrátila na trh a leto bude i v Letňanech.

VYBAVENÍ, JÍDLO

Špičkového vybavení a outdoorových vychytávek není nikdy dost. Těšit se můžete na nejlepší a technologicky nejvyspělejší filtry na vodu Saywer, nosiče na kola Thule (představíme i batohy této značky), láhve a termosky Stanley a Alladin, legendární nože Gerber, plachty a kempingové doplňky Extol, chladící ručníky N-RIT a velkou skupinu pracích a čistících prostředků doplní značka Teal.
Už tak velkou nabídku expediční stravy jsme rozšířili o další značky jídla pro cestovatele, expedice a horolezce, nově u nás nakoupíte značky Expres Menu, Travellunch, Voyager a Wayfarer.

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma