Prozkoumejte s námi Česko křížem krážem!

Co si dát letos předsevzetí procestovat Česko křížem krážem? Na Výstavě stanů vám k tomu dáme návod - skládací mapu plnou tipů na výlety a navíc možnost vyhrát parádní vybavení!

Připravili jsme mapu plnou dobrodružství, která je pro všechny zapálené výletníky a provede vás křížem krážem celou Českou republikou. Skládací mapa se vejde do každého batohu a najdete v ní desítky tipů na výlety nejen po přírodě, ale i po památkách nebo kempech a na své si přijdou i milovníci dálkových tras! Navíc si můžete zasoutěžit o skvělé outdoorové vybavení a přečíst si několik zajímavých článků.

 

Kde mapu získám?

Mapu dostane každý zákazník na Výstavě stanů ve své objednávce, ale může si o ní říct na pokladně, nebo na jakékoliv prodejně 4camping. K dostání je fyzicky také na Výstavě stanů a dále na všech akcích, kde uvidíte stánek 4camping.

Pokud si ji fyzicky nemůžete nikde vyzvednout, můžete si jí stáhnout i přímo v tomto článku.

Chci mapu

 

 

Soutěž o parádní ceny

Zapojit se můžete i do soutěže, která poběží celé léto. Stačí pouze poznávat Česko a označovat 4camping na sociálních sítích s hashtagem #krizemkrazemceskem.

Podrobnosti najdete v samostatném článku o soutěži. A co všechno můžete vyhrát? Tak třeba batoh od značky Thule, Mammut, stan od značky Husky, turistické boty od značky Merrell, perfektní vařič na cesty od značky Jet Boil a mnoho dalších vychytávek do přírody.

Tak na nic nečekejte! Získejte svou mapu, poznávejte krásná místa v Česku a vyhrávejte za to hodnotné ceny!

Tým 4camping a Výstavy stanů

Navštivte nás

31.5. - 25.8.2024
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma