Slevy a akce

STANY

Výprodej vystavených stanů- sleva až 50 %!

Od středy 16.8. do neděle 20.8. 2023 probíhá výprodej vystavených stanů se slevou až 50 %. Většinu vystavených stanů získáte se slevou 50% z původní ceny.
Postup je jednoduchý.:

  • Rezervovat vybraný stan můžete jeho zaplacením na pokladně. Následně si jej budete moci s paragonem osobně vyzvednout v neděli 20. 8. 2023.
  • Balit a odnášet stany bude možné od 10 do 16 hodin, a to vždy s asistencí personálu.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K VÝPRODEJI STANŮ

Na stany se vztahuje plná 2-letá záruka, vyjma závad vzniklých vystavováním. Na tyto závady bude zákazník upozorněn a sám má možnost si stan před koupí a při balení důkladně zkontrolovat.
Rezervovat stan lze pouze osobně na Výstavišti, nikoliv po internetu.

Stany se slevou lze vyzvednout jen v neděli mezi 10 a 16 hodinou. Pokud si do té doby zákazník stan nevyzvedne, nabídnou se stany mezi 16 a 20 hodinou dalším zájemcům! Zaplacená cena se v tomto případě nevrací.

Nemáte zájem o vystavené vzorky, nebo je váš favorit již rezervovaný?

Stále je možné na Výstavě stanů, spacáků a krimatek zakoupit veškeré stany nové a nerozbalené. I ty jsou až do konce výstavy za výrazně zvýhodněnou cenu.

SPACÁKY A KARIMATKY

Veškeré zboží je za výprodejové ceny, vystavené spacáky a karimatky lze zakoupit bez rezervace během víkendu 19. a 20. 8. 2023 se slevou 50 % z původní ceny.

Na zboží se vztahuje plná 2-letá záruka, vyjma závad vzniklých vystavováním. Na tyto závady bude zákazník upozorněn a sám má možnost si zboží před koupí a při balení důkladně zkontrolovat.

BOTY A BATOHY

Veškerou obuv u nás najdete za ty nejlepší ceny. Žádnou dodatečnou slevu na vystavené kusy nenabízíme.

NÁBYTEK, LEDNICE A DALŠÍ VYBAVENÍ

Veškeré zboží je za výprodejové ceny. Vystavené modely a jejich cena jssu speciálně označeny. Všechny modely lze zakoupit hned a bez rezervace. 

Na zboží se vztahuje plná 2-letá záruka, vyjma závad vzniklých vystavováním. Na tyto závady bude zákazník upozorněn a sám má možnost si zboží před koupí a při balení důkladně zkontrolovat.

Kontakt

tel: +420 214 214 701  PO-NE: 10:00 – 20:00

email: objednavky@4camping.cz

odpovědná osoba: Zdeněk Batěk

Navštivte nás

31.5. - 25.8.2024
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma