Srpen na Výstavě stanů ve znamení výprodejových slev

Výstava stanů a vybavení do přírody se pomalu chýlí ke konci, a tak po celý srpen probíhají výprodeje outdoorového zboží.

Více než 50 000 lidí se již letos mohlo na vlastní oči přesvědčit, že akce není zdaleka jen o stanech, jak by se z názvu mohlo zdát. Na ploše téměř 5000 m2 je k vidění 160 postavených stanů, 350 spacáků a 300 karimatek, 500 batohů od těch nejmenších až po expediční krosny, více než 300 modelů kempingového nábytku včetně stolů, křesílek a chladících boxů a stejný počet modelů bot na turistiku a volný čas. A to vše je nyní k mání za ještě výhodnějších podmínek v rámci srpnového výprodeje outdoorového zboží zakončeného navíc oblíbeným vymetáním skladů. Díky tomu si můžete pořídit třeba nadupaný stan do extrémních podmínek nebo luxusní kempingové vybavení zlomek původní ceny.

Doražte na Výstaviště v pražských Letňanech a přesvědčte se sami, proč je Výstava stanů a vybavení do přírody považována ve světě outdoorových aktivit za událost roku číslo 1. Čekají na vás výstavní slevy až 60 %, výprodej posledních a vystavených kusů, dárky k nákupu a oblíbená soutěž o atraktivní ceny v souhrnné hodnotě půl milionu.

Všechny prezentované produkty od 80 renomovaných světových i domácích značek si můžete prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. S výběrem vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv vaše dotazy.

Uvažujete o koupi nového spacáku nebo karimatky? Navštivte unikátní spacákové a karimatkové ležení. Spacáky i karimatky nyní pořídíte ve výprodeji se slevou až 60 % z doporučené maloobchodní ceny.” říká tiskový mluvčí Výstavy stanů - Vít Hruška.

Podobně lákavé jsou nyní ceny také u kategorií stanů a kempingového nábytku a neméně výhodně zakoupíte i ostatní nabízené zboží.

Důvod velkých slev je jednoduchý – Výstava stanů a vybavení do přírody končí, odevzdáváme klíče od haly. Skladové prostory se uzavírají zároveň s akcí, všechno zboží tedy musí pryč. Proto je nejpraktičtější zboží nabídnout zákazníkům za snížené a pro ně velmi výhodné ceny,“ vysvětluje Vít Hruška.

Tradičně je největší zájem o vystavené stany a kempingový nábytek. Pro výprodej vystavených kusů platí speciální pravidla o kterých se dozvíte z webu Výstavy stanů nebo od prodejců přímo na místě. Vždy ale platí, že všechny nabízené produkty jsou, i přes své vystavení, ve velmi dobrém stavu, protože byly po celou dobu chráněny před povětrnostními vlivy.

Pro mnoho lidí je to jedinečná příležitost výhodně si pořídit vysněné vybavení na kemping či turistiku“ říká Vít Hruška a doplňuje, že s velkou slevou lze pořídit také vystavené spacáky, karimatky a další turistické vybavení.

Zlevněné ovšem není pouze vystavené zboží, ale i nové kusy!

Doražte na Výstavu stanů a nenechte si ujít jedinečnou možnost nakoupit outdoorové vybavení za zlomek ceny. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů. Parkování a vstup na Výstavu stanů jsou ZDARMA.

1
2
3
4
5
6
Upraveno: 14.8.2023

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma