Výstava stanů 2018

Už 21. ročník největší evropské Prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody se koná od 1.6. do 19.8. 2018 v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

 

Akce letos trvá rekordních 80 dní, a proto by ji neměl vynechat nikdo, kdo má rád přírodu, cestování, turistiku, lezení, vodáctví a venkovní sporty všeho druhu. V letošním roce jsme si pro vás připravili spoustu novinek i pestrý program.

Za téměř 3 měsíce se na ploše 10 000 m² představí to nejlepšího ze světového outdooru. Najdete tu největší výběr turistického, kempingového a outdoorového zboží na českém trhu – stany, spacáky, karimatky, kempingový nábytek, batohy, oblečení, obuv a nejrůznější doplňky, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další vybavení od 220 značek.

Opět jsme si pro vás připravili celou řadu novinek a nových značek, širší sortiment, spoustu výhodných akcí a slev, které stojí za návštěvu. Šetřete čas, u nás na jednom místě najdete vše. Prohlédněte, porovnávejte a vybírejte to nejlepší pro vás.

Samozřejmostí je vstup a parkování zdarma, zajímavý doprovodný program, skvělá restaurace i dětský koutek.

Vše k vyzkoušení - Dotýkejte se prosím!

Prohlédněte si stany, lehněte si na karimatku a do spacáku. Vše je připraveno k vyzkoušení. 320 postavených stanů, stovky vystavených spacáků, batohů a dalšího vybavení do přírody. 

 

Poradíme vám - Pomůžeme s výběrem

Vedle největší nabídky na českém trhu návštěvníci nejčastěji oceňují náš odborný a příjemný personál. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějšího vybavení, ať už hledáte cokoliv. Naši lidé nezastupují žádnou z vystavených značek, můžete se tak spolehnout, že vám doporučí jen to nejlepší pro vás.

 

Soutěžte o ceny za milion

I letos se můžete zapojit do soutěže o atraktivní ceny.

Losovat budeme každý týden a celkem mezi vás rozdělíme výhry v hodnotě 1000000 korun. Pokud nakoupíte hned zkraje Výstavy, bude váš soutěžní lístek až v 11 slosováních. Vaši šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy, tedy více lístky v losování.

 

Důležité info než vyrazíte

  • Výstavu stanů pořádá eshop 4camping.cz, který zajišťuje záruční i pozáruční servis veškerého zboží zakoupeného na Výstavě.

  • Vstup a parkování zdarma

  • každý den od 1.6. do 19.8. 2018

  • pondělí - pátek: 15 - 20 hod., sobota - neděle: 10-20 hod.

  • najdete nás areálu PVA EXPO Praha Letňany

 

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma