Výstava stanů 2019

Letošní 22. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody přináší spoustu převratných novinek a kompletní nabídku kempingového a outdoorového vybavení.

Organizátoři letošní 22. Výstavy stanů a vybavení do přírody, která nyní probíhá až do 25. 8. 2019 v areálu PVA EXPO Praha Letňany a je největší akcí svého druhu v Evropě, s nadsázkou říkají, že její přípravě věnovali rok života. Podařilo se ovšem shromáždit to nejlepší, co současný svět outdooru a kempování nabízí.

„Nejvíce novinek je letos k vidění ve výrazně rozšířeném úseku obuvi. Kromě toho jsme rozšířili nabídku také o další světové značky jako Adidas, Salomon, Columbia, špičkové batohy Gregory, vybavení pro fajnšmekry od firmy Black Diamond, největšího výrobce oblečení z merino vlny Icebreaker, prémiovou značku La Sportiva spojovanou s lezením i trailovým běháním, nebo slavnou českou značku Highpoint. Podařilo se nám také vytvořit nejucelenější nabídku kempingového vybavení ve střední Evropě a zapomenout nesmím ani na zcela nové kategorie stanových a karavanových přístaveb a městských batohů,“ vyjmenovává novinky letošní Výstavy stanů a vybavení do přírody její manažer a outdoorový specialista Vít Hruška. 

Trendy, které oslovují mladé

Jedním z přání organizátorů letošní Výstavy stanů je oslovit nabídkou co nejvíce mladých lidí. „Kdo se ve světě outdooru pohybuje, ten jistě zaznamenal trendy, které jím poslední roky hýbou. Je to především ekologický přístup, vstup moderních technologií a mnohem větší důraz na komfort a design. Proto se domnívám, že i mladé letos naše nabídka, která tyto trendy reflektuje, zaujme. Navíc nově přibyla nebo byla rozšířena produktová nabídka trendy a fashion outdoorových značek, populárních především u mladší generace, jako je The North Face, Fjällräven, Dakine nebo Chillaz,“ upozorňuje Vít Hruška, který se prý osobně nejvíc těší z nového úseku s interním názvem Premium mix. Tam je na jednom místě k vidění vybavení a oblečení do těch nejnáročnějších podmínek. Na své si tu přijdou novodobí dobrodruzi, kteří se rádi vydávají do neznáma a potřebují tzv. výbavu pro přežití, ale třeba i vodáci.

Legendou je stanové městečko i spacákové ležení

Tradičním „tahákem“ celé akce je ovšem stanové městečko, tedy 320 nejrůznějších typů stanů, které jsou zde postaveny. Právě podle této jedinečné atrakce dostala Výstava stanů před lety svůj název. Ostatně – kde jinde máte na jednom místě možnost vlézt si postupně do tolika stanů a vyzkoušet si na vlastní kůži, jak se v nich bude nocovat? Není divu, že tuto příležitost každoročně vítají jak dospělí návštěvníci Výstavy stanů, tak i jejich děti.

Stejně jako dnes již legendární „spacákové ležení“ se stovkami spacáků a karimatek připravených k otestování nejen na hladkém povrchu, ale také třeba na kamenech…
A co je důležité – všude na Výstavě jsou k dispozici odborně vyškolení prodavači ochotní se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.

 

Koupit ponožky a jet na Maledivy?

K odpočinku a občerstvení je pak připravena restaurační zóna s vystavenými hamakami. A rozhodně se vyplatí vyplnit třeba právě při přestávce na jídlo soutěžní lístek. Velkým lákadlem letošní výstavy jsou totiž kromě nejširší nabídky na trhu a výhodných cen také atraktivní ceny v soutěžích.

„Představa, že si koupíte třeba jen jedny ponožky a vyhrajete Peugeot Rifter nebo zájezd na Maledivy, je opravdu lákavá. Letos hrajeme o fantastické ceny – kromě zmíněného zájezdu na Maledivy a automobilu je mezi výhrami i zájezd do Guatemaly, špičkové horské kolo, skialpový set, fotoaparáty, kamery, tablety, outdoorové hodinky, pobyty v těch nejlepších tuzemských penzionech a hotelech, přelet nad Alpami v horkovzdušném balónu a desítky dalších cen. Stačí pouze nakoupit za jakoukoliv částku a vyplnit soutěžní lístek. Losuje se každý týden a hned po slosování budou výherci kontaktováni a následně zveřejněni na našich stránkách v sekci soutěž,“ vysvětluje „pravidla hry“ manažer letošní Výstavy stanů a vybavení do přírody Vít Hruška.

Výběr toho nejlepšího ze světa

„Loni nás mile překvapily reakce zákazníků, kteří v drtivé většině s nadšením vítali vylepšený koncept vystavení i širší a ucelenější nabídku produktů. A právě tato zpětná vazba nás letos motivovala ke snaze vytvořit ještě lepší a ucelenější nabídku i atraktivnější prezentaci vystavených produktů. Přípravám letošní Výstavy stanů jsme obětovali rok života. Objížděli jsme výrobce, dodavatele i všechny velké veletrhy a poctivě vybírali pro zákazníky to nejlepší. Přijďte se podívat a přesvědčit se, zda se nám to podařilo,“ zve všechny příznivce trávení volného času v přírodě Jaroslav Skalka z outdoorového e-shopu www.4camping.cz, který je tradičním pořadatelem a oficiálním eshopem Výstavy stanů.

25 SLEVOVÝCH KUPONŮ NA NÁKUP NA VÝSTAVĚ

Získejte 25 slevových kuponů na nákup stanů, spacáků, karimatek, outdoorového oblečení a dalšího vybavení na Výstavě stanů! Zadejte email a obratem Vám zašleme kupony k vytisknutí. Slevy platí i na již zlevněné produkty. Slevu uplatníte odevzdáním u pokladny.

 

Odesláním souhlasíte se zasíláním akcí, slev a novinek 4camping.cz

 

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma