Výstava stanů 2024

Od 31. 5. do 25. 8. 2024 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech v pořadí již 27. Výstava stanů. Největší akce svého druhu ve střední Evropě se oproti loňsku představuje v rozšířeném formátu s nejširší nabídkou stanů, spacáků, karimatek a nově také oblečení a bot.

Výstava v novém

Produktová skladba opět doznala výrazných změn. Nově na vás, kromě 185 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce, 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobného počtu karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích, čeká také na 500 modelů batohů na turistiku, kolo i do města a více než 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového nábytku.

Na Výstavě stanů naleznete také nabídku 300 modelů obuvi na turistiku a volný čas od 24 světových značek a nově také výběr z nabídky oblečení.

Ostatní vybavení se nám letos do haly nevešlo, ale nezoufejte. Můžete si ho na Výstavu stanů objednat z našeho e-shopu 4camping.cza následně si ho na zdejší výdejně vyzkoušet a zakoupit.

Slevy, akce a co dál?

I letos můžete očekávat atraktivní výstavní slevy, speciální akce, dárky k nákupům a v neposlední řadě oblíbenou soutěž o hodnotné ceny.

“Máte stan a nový nepotřebujete? Nebojte se, Výstava stanů není ani zdaleka jen o stanech. Lákadel je i letos vícero. Kromě stanů se můžete opět těšit na naprosto unikátní spacákové ležení i testovací prostor pro karimatky, ucelenou nabídku turistických a městských batohů a také tolik žádaný kempingový nábytek.” upřesňuje informace tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška.

Hlavní výhody

Hlavní předností výstavy pro letošek zůstává možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat a porovnat. To platí jak pro zboží vystavené na Výstavě stanů, tak také pro to, které si na zdejší výdejnu objednáte z našeho e-shopu 4camping.cz.

S výběrem vhodného vybavení vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.

“Pro letošek se nám opět podařilo výstavu rozšířit o nové produkty a kategorie. Věříme, že návštěvníci naše úsilí ocení a že díky jejich podpoře získáme potřebné prostředky a energii pro další vylepšování a rozšiřování v letech budoucích.” uzavírá představení Výstavy stanů Vít Hruška.

Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků. 

Parkování a vstup jsou ZDARMA!

Výdejna na Výstavě stanů

Objednejte jakékoliv zboží z e-shopu 4camping.cz na výdejnu na Výstavě stanů.
Vše si v klidu vyzkoušejte a konzultujte s naším zkušeným personálem.
 
Vše vystavené a mnohem více najdete na www.4camping.cz

 

Navštivte nás

31.5. - 25.8.2024
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma