Novinky na Výstavě stanů 2020

Představujeme nové značky, kategorie a další letošní novinky na Výstavě stanů a vybavení do přírody.

Jsme šťastní, že vás můžeme na základě aktuálního vývoje informovat o tom, že i přes dlouhotrvající nejistotu ohledně termínu a formátu připravované akce, způsobené současnou situací doma i ve světě, se brány areálu PVA EXPO Praha Letňany nakonec slavnostně otevřou! Už 29.5. přivítají první návštěvníky 23. ročníku Výstavy stanů a vybavení do přírody, která probíhá každý den až do 16. 8. 2020.

Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz, vítěz prestižní ankety Shop roku 2019 v kategorii sportovního vybavení.

Na již tradiční akci v pražských Letňanech se letos představí 250 outdoorových značek toho nejlepšího, co v současné době na trhu outdoorového zboží je. Během letošního ročníku představíme i mnoho nových značek: rozšířili jsme především sekce s lezeckým vybavením, vybavením na vodní sporty a cyklistiku. A nejen to... Změn je celá řada a my věříme, že všechny k lepšímu!

Nabídka zahrnuje kromě 320 postavených modelů stanů různých konstrukcí, velikostí a typů i stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 360 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských, přes 330 různých modelů karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi, outdoorové vybavení do přírody i lezecké vybavení a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Na své si přijdou rodiny s dětmi, fajnšmekři a kovaní outdooráři. Těšit se můžete na 250 špičkových českých i světových výrobců jako jsou například značky Adidas, Black Diamond, Boll,Coleman, Columbia, Cumulus, Deuter, Direct Alpine, Fjällräven, GSI, Garmont, Gregory, Goal Zero, Hannah, Hanwag, Highpoint, Husky, Icebreaker, Keen, Kilpi, Klymit, La Sportiva, Leatherman, Leki, Loap, Lowa, Mammut, Meindl, Merrell, Mountain Equipment, MSR, Northfinder, Ocun, Ortovox, Osprey, Outwell, Pinguin, Petzl, Primus, Regatta, Robens, Salewa, Salomon, Scarpa, Singing Rock, Sir Joseph, The North Face, Therm-a-rest, Thule, Under Armour, Warmpeace a plno dalších.

Hlavní výhodou akce však není jen šíře sortimentu, ale také unikátní možnost si všechny stany, spacáky, karimatky, boty, nábytek i další vybavení prohlédnou, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Právě proto také pečlivě školíme náš odborný personál, který vám bude po celou dobu konání akce připraven se vším ochotně poradit a zodpovědět jakékoliv vaše dotazy.

A pozor: i letos na vás čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o atraktivní ceny, jako je SUV automobil, dovolená dle vlastního výběru, špičkové kolo, hodinky, koloběžky, skialpový set, lety balónem a mnoho dalších.

Samozřejmě se budeme také řídit všemi platnými bezpečnostními předpisy a nařízeními a v mnoha případech jdeme dokonce v zájmu ochrany Vás i našich zaměstnanců nad rámec toho, co je vyžadováno. Chceme totiž, abyste se u nás cítili bezpečně.

V loňském roce sice akci navštívilo více než 108 tisíc návštěvníků, což jen podtrhuje její jedinečnost v rámci celé střední Evropy, zároveň ale může vysoká návštěvnost vzbuzovat pochybnosti v dodržování bezpečných rozestupů... Opak je však pravdou. Díky velikosti haly o úhrnné ploše 10 000 m², se stropy vysokými 10 m, více než dvouměsíční délce trvání akce a prodloužené otevírací době jsme si jistí, že i tak velký počet návštěvníků odbavíme zcela bez zdravotních rizik a komplikací.

Tak se na Vás budeme každý den od 29.5. do 16.8. v PVA EXPO Praha těšit! A nezapomeňte, vstup i parkování jsou již tradičně zdarma :-)

 

Slevové kupony

Získejte 12 slevových kuponů na nákup stanů, spacáků, karimatek, outdoorového oblečení a dalšího vybavení do přírody na Výstavě stanů! Zadejte email a obratem Vám zašleme kupony k vytisknutí. Slevy platí i na již zlevněné produkty. Slevu uplatníte odevzdáním u pokladny.

 

Odesláním souhlasíte se zasíláním akcí, slev a novinek 4camping.cz

VS_1
VS_2
VS_3
VS_4
VS_5
VS_6
VS_7
VS_8
VS_9
Upraveno: 23.7.2020

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma