Soutěž a doprovodný program

Připravujeme pestrý doprovodný program a soutěž o ceny za 1000000 Kč!

KARI TRAA URBAN TRAINING NA VÝSTAVĚ STANŮ

Zábavná kombinace tělesného cvičení s kardio, sílou a interevalovým tréninkem pro všechny, které nebaví přeplněné posilovny, mají rádi čerstvý vzduch a dají si rádi do těla. Naučíme Vás využívat prvky kolem sebe, jako jsou obrubníky, lavičky nebo schody.

Akce se koná 14.7. od 17:00 - Podrobnosti o akci a přihlášky tady

 

DALŠÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

Pestrý bude po celou dobu konání akce i doprovodný program. Můžete se těšit na promítání cestovatelských a outdoorových filmů i na sérii cestovatelských přednášek.

 

Budete mít možnost vyzkoušet si své dovednosti na lezecké stěně - a to dokonce i děti, kterým bude nově vyznačena cesta o zajímavé ceny. Pro děti jsme připravili speciální zábavné odpoledne, protože právě v Den dětí zahajujeme výstavu. Nebudou chybět hry, soutěže, spousta zábavy a přítomné rodiče jistě osloví možnost vyzkoušet si odbornou statickou diagnostiku pohybového aparátu dětí. (Pokud se na Výstavu vydáte i kdykoliv jindy se svými potomky, díky dětskému koutku máte jistotu, že se během vašeho nakupování nebudou nudit, a vy si vše v klidu vyberete.)

 

SOUTĚŽ O CENY ZA 1.000.000 KORUN

I letos se nákupem na Výstavě stanů zařadíte do hry o skvělé ceny. Opět budeme losovat každý týden, celkem 11x. První losování proběhne 11.6. a pak každé následující pondělí.

Pokud nakoupíte hned zkraje Výstavy, bude váš soutěžní lístek až v 11 losováních. Šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy, tedy více lístky v losování.

 

Díky nám se podíváte třeba do Vietnamu, Kambodži, Hongkongu, Macaa a nebo na Srí Lanku, ale máme pro vás i spoustu pobytů na českých a rakouských horách. Nebude chybět parádní kolo, tablety, telefony, fotoaparáty, sportovní hodinky, grily nebo stovky vstupenek na koncerty a festivaly.  Více informací o soutěži na Výstavě stanů

Navštivte nás

31.5. - 20.8.2023
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma