Soutěž o ceny za 650 000 Kč

Také letos pro vás připravujeme soutěž o skvělé ceny, do které se můžete zapojit nákupem na Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody.

 

Nákupem na Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody se můžete zapojit do hry o skvělé ceny. Stačí vyplnit on-line soutěžní kartu buď přímo na Výstavě nebo v klidu z domova na www.vystavastanu.cz/soutez a mít trochu štěstí.

Budeme losovat každý z 12 týdnů. První losování proběhne 10.6. a pak každé následující pondělí. Celkem vylosujeme 60 výherců.

TIP: Pokud nakoupíte hned zkraje Výstavy, bude váš soutěžní lístek až ve 12 losováních. Šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy, tedy více lístky v losování.

 

Na co se můžete těšit?

Letos se hraje o opravdu lákavé ceny. Vyhrát můžete například zájezd do Švédska a Norska pro 2 osoby, několik zážitkových a adrenalinových pobytů ve Špinlerově Mlýně, dovolenou v TOP českých penzionech, hotelech a parmánech, ale hraje se také věcné ceny mezi které patří koupací sud s hydromasážním a aeromasážním systémem pro 4-6 osob v hodnotě 130 tis. Kč, tablet Lenovo Tab M11, nadupané horské kolo nebo kompaktní digitální foťák od značky NIKON. 

Více informací o soutěži a podrobný přehled všech cen najdete zde.

Navštivte nás

31.5. - 25.8.2024
PO - NE: 10:00 - 20:00
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma