Novinky

Soutěž a doprovodný program

Připravujeme pestrý doprovodný program a soutěž o ceny za 1000000 Kč!

Novinky na letošní Výstavě

Reagujeme na přání návštěvníků a dále rozšiřujeme sortiment na Výstavě.

Výstava stanů 2018

Už 21. ročník největší evropské Prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody se koná od 1.6. do 19.8. 2018 v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

Výstava skončila, výprodeje pokračují na 4camping.cz

Výstava stanů skončila. Výprodeje pokračují v oficiálním e-shopu Výstavy stanů na adrese www.4camping.cz.

Výprodej vystavených stanů!

Stejně jako každý rok budeme na konci Výstavy stanů 2017 vyprodávat všechny vystavené stany se slevami až 40 - 50%! Jak to bude? Podívejte se dál.

PRODLOUŽENÍ OTEVÍRACÍ DOBY

Vážení návštěvníci, s blížícím se koncem Výstavy stanů prodlužujeme otevírací dobu v pracovní dny.

Omezení dopravy v okolí Výstaviště

V úterý 4.7.2017 se v bezprostřední blízkosti výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany uskuteční koncert hudební skupiny Guns N´ Roses. V souvislosti s touto akcí bude omezena doprava v okolí Výstaviště.

Soutěž o ceny za 1.000.000 korun

I letos se nákupem na Výstavě stanů zařadíte do hry o skvělé ceny. Novinkou je, že budeme losovat ještě více cen, a to každý týden. První losování proběhne už 5.6. a pak každé následující pondělí. Celkem v 11 kolech vylosujeme 243 výherců.

Restaurace a doprovodný program

Na návštěvníky Výstavy stanů a vybavení do přírody čeká také spousta zábavy. V rámci doprovodného programu jsme připravili zábavu pro malé i velké. Nudit se určitě nebudete.

Nové značky na Výstavě stanů 2017

Každý rok přinášíme vůbec největší nabídku turistického a outdoorového vybavení na českém trhu. Nejinak tomu bude letos. Navíc se nám podařilo zajistit mnoho zajímavých novinek, a tak na jednom místě najdete prakticky vše, co nasvou dovolenou, výlety a expedice potřebujete.

Ozvěny Expediční kamery a Snow film festu na Výstavě stanů

Na letošním ročníku se můžete každý den těšit na promítání filmů z filmových festivalů Expediční kamera a Snow film fest. Na výstavě stanů je projekce filmových snímků úplnou novinkou a doufáme, že se vám bude líbit a zpříjemní vám den.

Výstava stanů 2017

Již 20. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody 2017 proběhne od 1.6. do 13.8. 2017, jako již tradičně, v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Na ploše 10.500 m2 naleznete 150 outdoorových značek a kompletní sortiment od stanů, spacáků, karimatek a batohů, až po boty a oblečení.

Navštivte nás

od 1. června
do 19. srpna 2018
PO - PÁ: 15-20 hod.
SO - NE: 10-20 hod.
PVA EXPO
Praha Letňany
Vstup a parkování
Zdarma

Partneři

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Dokempu.cz - online průvodce kempy

Pořádá

4camping.cz - vybavení do přírody